02272020štv
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

NITRA, MILÁ NITRA. DOHODA PRICHÁDZA UŽ V SOBOTU

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Prvá Dohoda tohto leta odštartovala v Banskej Bystrici fantasticky! Publikum si užívalo slnko a špeciálny hudobný program obľúbených slovenských kapiel, ako aj úžasný sprievodný program. Rovnaký štandard služieb a skvelú hudbu teraz môžete zažiť v Nitre. Už túto sobotu.

NITRA, MILÁ NITRA. DOHODA PRICHÁDZA UŽ V SOBOTU

Areál Dohody sa otvára o 12:00. Prvá kapela zahrá o 14tej. Sprievodný program má však čo ponúknuť a nudiť sa určite nebudete.

Pripravili sme atrakcie pre deti, ako skákacie hrady, maľovanie na tvár či sadenie kvetiniek s Yves Rocher. Single ľudí iste poteší speed dating s Pokecom. Tieto rýchle randenia sú stále populárnejšie a veríme, že patria aj na Dohodu. Bude dokonca až 5 kôl ???? o 14:00, 16:00, 18:00, 20:00 a 22:00.

Návštevníkov vtiahneme taktiež na nevšedný happening – o 18.30 sa všetci presunieme pod pódium a budeme bublifukovať . Bublifuk si zoženiete v Pokec stane.

Nebude chýbať ani happy hour na miešané drinky. Prichystali sme tiež zábavné automaty, kde si záujemcovia môžu zahrať stolný futbal, vzdušný hokej či zaboxovať si. No a budeme hľadať aj Miss leta 2016 s Novým Časom.

Andrej Budai photo

Tento rok bude mať festival Fun Rádio Dohoda aj charitatívno – edukačný charakter. V rámci projektu „Dobrák od kosti“ sa priamo na podujatí môžu návštevníci zaregistrovať ako darcovia kostnej drene.

Ak chcete byť bližšie k hviezdam stačí zájsť do Fernet Stock stanu, kde bude mať Katka Knechtová po svojom vystúpení autogramiádu!

Pre lepší prehľad prikladáme aj hudobný line-up:

Mista (14:00)
Medial Banana (15:00)
Komajota (15:50)
Sima Martausová (16:45)
Katka Knechtová (17:40)
Polemic+Batucada (18:50)
Richard Müller (20:10)
Fragile Queen (21:40)
Vidiek (23:00)
Kmeťoband (00:20)
DJ Julo alias Python (01:00)

(Časy sú orientačné, keďže kapely sa striedajú na jednom pódiu a ráta sa so zvukovými skúškami.)

Lístky ešte kúpite na predpredaj.sk za 15 Euro, prípadne na mieste za 17 Euro.

zdroj a plagát: Fun rádio Dohoda

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>