10232019str
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články

Prišli sme na to, ako zlepšiť výkon vášho auta?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
K nášmu komfortu a pohodliu prispieva niekoľko vecí. Krásny dom, nábytok a moderne zariadené izby. Možno dobrá práca a primeraný plat. Pre veľkú skupinu ľudí je to však aj auto. Zariadenie, bez ktorého by sme dnes už nedokázali urobiť ani krok. V mnohých smeroch sa s ním ale spájajú rôzne negatíva. Môže škodiť životnému prostrediu a často je aj nákladné na starostlivosť a údržbu.

3 dôvody, prečo ho najskôr spoznať

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Aj napriek pokroku a zmenám v spoločnosti, sú ženy stále presvedčené, že práve muž by mal vo vzťahu prevziať iniciatívu. Jeho povolaním je dobyť, čo znamená, že naopak nežnejšie pohlavia musia zaujať pozíciu „obete“ a pokorne čakať, až sa na obzore objaví ďalší poľovník  a bude sa vám venovať. Možno to bolo v minulom storočí normálne, ale v modernom svete je všetko iné a aj žena má právo urobiť prvý krok. Ako ale pri tejto snahe neurobiť chybu a pochopiť, že je čas konať?

Doprajte svojmu domovu krásu dreva a príjemný tieň

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Drevo je nestarnúci materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. Okrem nezameniteľného vzhľadu prináša do každého interiéru pocit blízkosti prírody. Ak prinesiete drevo do vášho bývania, iste oceníte aj jeho ďalšie vlastnosti. Okrem tipu na kvalitnú drevenú podlahu sa budeme v nasledujúcom článku venovať aj obľúbenému spôsobu tienenia.

Maličkosti či dôležité veci pre každú stavbu?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Ak potrebujete vidieť za tmy, či zistiť, kadiaľ uniká teplo z vášho domu, budete potrebovať kvalitné vybavenie. Dozviete sa tiež o možnostiach jeho využitia v praxi aj princípe, na ktorom fungujú. Okrem toho máme pre vás jeden tip, ktorý určite oceníte pri rekonštrukcii či stavbe domu.

Tipy na spríjemnenie intímnych chvíľ

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vedeli ste, že sex má upokojujúce účinky na psychiku, zlepšuje krvný obeh a vylučuje sa pri ňom hormón spokojnosti a pocitu odmeny — dopamín? A to sme sa ešte nedostali k jeho priaznivému vplyvu na partnerský vzťah. Ak sa do vášho sexuálneho života vkradla nuda, nemusíte byť o toto všetko ochudobnení. Máme pre vás tipy, na jeho zlepšenie!

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>