08192019pon
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články

6 vecí potrebných na úspešné začatie podnikania

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Byť podnikateľom je ťažké, ale stále oveľa jednoduchšie ako stavať rakety. Na spustenie podniku nepotrebujete neobvykle zložitú myšlienku, úspech vám často prinesie ten najjednoduchší nápad. Ani to však nestačí, pretože k podnikaniu potrebujete toho oveľa viac.


Ako získať vodičské oprávnenie bez stresov

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Ak ste sa pevne rozhodli dostať sa za volant, môže byť pre vás skutočným problémom získanie vodičského preukazu. Pokiaľ máte z toho strach, Pripravili sme prehodnotenie hlavných úskalí a situácií, ktoré by vás mohli prekvapiť a od tejto snahy odradiť.

Hľadáte doplnky pre skladovacie manipulačné zariadenie?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Vysokozdvižný vozík je jedným z hlavných typov skladových manipulačných zariadení. Používa sa na prepravu a ďalšiu prácu s materiálom. Táto špecifická doprava sa využíva takmer vo všetkých oblastiach priemyselnej a ekonomickej činnosti, kde sa spracováva a skladuje akýkoľvek tovar či iné ťažšie bremená.

Garážová brána: Kľúč k maximálnej bezpečnosti vášho auta

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Dobrá brána do garáže je v prvom rade ochrana a kľúč k úspešnému uchovaniu pre vaše auto a jeho komponenty od prírodných extrémov a prípadných zlodejov. Ručne ovládané alebo automatické brány zaistia vášmu vozidlu potrebný komfort, súkromie a bezpečnosť. Poďte si ich preto spolu s nami vybrať.

Sídlo spoločnosti: Centrum vášho lukratívneho podnikania

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Založili ste si firmu a úspech stále neprichádza? Možno je chyba v sídle spoločnosti, ktoré vás nedostatočne propaguje. Aj keď v tomto prípade nejde o jeho priamu funkciu úspešnej reklamy, poskytuje podnikateľom obrovské výhody. Ak sa chcete dozvedieť, aké, čítajte ďalej a možno si ho pre jednu z nich aj vyberiete.

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>