01242020pia
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články

Snívate o jednoduchom založení firmy a virtuálnom sídle v Bratislave?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Váš sen vám môžeme veľmi rýchlo splniť. Nepotrebujete k tomu riešiť žiadne administratívne a zdĺhavé procesy. Stačí navštíviť, pokojne aj online, spoločnosť Online Invest a nechať sa ich službami prekvapiť. Povieme vám prečo?!

Prvé náznaky toho, že váš internetový obchod potrebuje prepracovať

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Stránka je dnes jedným z kľúčových nástrojov na predaj a propagáciu značky, ktorá si vyžaduje pravidelné zlepšovanie. Ak ale v určitom okamihu prestala vytvárať príjem, mohlo by to byť z viacerých dôvodov v závislosti od jej stavu. Určite to ale nie je dôvod na paniku a stres. Na zlepšenie kľúčových ukazovateľov internetového obchodu postačujú vo väčšine prípadov mierne  zmeny.

Čo si nezabudnúť vziať na dovolenku, aby bol jej zvyšok dokonalý?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Život vo veľkom meste je pre každého človeka veľmi únavný. Každodenný zhon často vedie k veľkému stresu a depresii. Je preto dôležité mať zdravý spánok a okrem toho si čas od času odpočinúť, aby ste zabudli na všetky problémy, ktoré vám narúšajú vašu harmóniu.

Prišli sme na to, ako zlepšiť výkon vášho auta?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
K nášmu komfortu a pohodliu prispieva niekoľko vecí. Krásny dom, nábytok a moderne zariadené izby. Možno dobrá práca a primeraný plat. Pre veľkú skupinu ľudí je to však aj auto. Zariadenie, bez ktorého by sme dnes už nedokázali urobiť ani krok. V mnohých smeroch sa s ním ale spájajú rôzne negatíva. Môže škodiť životnému prostrediu a často je aj nákladné na starostlivosť a údržbu.

3 dôvody, prečo ho najskôr spoznať

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Aj napriek pokroku a zmenám v spoločnosti, sú ženy stále presvedčené, že práve muž by mal vo vzťahu prevziať iniciatívu. Jeho povolaním je dobyť, čo znamená, že naopak nežnejšie pohlavia musia zaujať pozíciu „obete“ a pokorne čakať, až sa na obzore objaví ďalší poľovník  a bude sa vám venovať. Možno to bolo v minulom storočí normálne, ale v modernom svete je všetko iné a aj žena má právo urobiť prvý krok. Ako ale pri tejto snahe neurobiť chybu a pochopiť, že je čas konať?

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>