12062019pia
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články, komerčné, Levice

Ako sa stať dobrým predajným manažérom

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
V modernom svete rýchlych vysoko inteligentných digitálnych technológií, ktoré o všetkom rozhodujú v jednom okamihu nemôžete zabúdať ani na úlohu ľudských zdrojov. Aj keď tu máme stroje a moderné aplikácie či systémy, emócie a rozum vlastné iba ľuďom, majú stále najväčší vplyv. A pokiaľ hovoríme o predaji, platí to dvojnásobne.

Dnes sú zákazníci náročnejší. A okrem toho sú tiež menej zhovievaví, čo znamená, že predávajúci má právo iba na jeden dobrý "výstrel" a dojem. Práca obchodníkov je dnes oveľa zložitejšia ako pred niekoľkými rokmi. V súčasnosti nie je dôležitá otázka: Ako sa môžete stať dobrým predajcom? Ale, ako môžete byť najlepším predajcom? Odpoveď na obe otázky je v skutočnosti pomerne jednoduchá. Byť aktívni.

Dobrý predajca si dokáže vybudovať vzťahy

Ak chcete byť dobrým predajcom, musíte pracovať na vzťahu so zákazníkmi, aby sa s vami cítili príjemne. Dobrý predaj spočíva vo vytvorení dlhopisu vzájomnej dôvery a porozumenia medzi vami a vaším zákazníkom. Ďalšou cestou je získať dôveru zákazníkov, ktorí s vami budú radi v obchodovať aj v budúcnosti.

Je to o správnom zacielení a hľadaní toho najsilnejšieho publika, s ktorým vám môže pomôcť telemarketing.

Dobrý predajca odpovedá

Namiesto záznamníka na telefonické hovory, odpovedajte osobne. To ukazuje zákazníkom, že vám  na nich záleží, a že nie sú pre vás len horúcim želiezkom v záznamoch a prostriedkom pre realizáciu predajného plánu. Aj keď si to možno myslíte, zákazník o tom nesmie vedieť.

Ak ste veľmi zaneprázdnení, najmite si asistenta alebo ďalší personál na zvládnutie telefonických hovorov. A pamätajte, že ľudský hlas je oveľa efektívnejší ako hlas robota.

Dobrý predajca je expert

Vedzte, že dobrý predajca je vždy majstrom svojho remesla. Pozná svoj produkt alebo službu do  najmenšieho detailu a neexistuje nič, čo by o ňom nevedel. V prípade účinného Cialisu to môže byť aj zábava, ale aj o tom je predsa vaša práca. S dôverou v to, čo predávate to pôjde oveľa efektívnejšie.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>