12062019pia
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články, komerčné, Levice

Hľadáte doplnky pre skladovacie manipulačné zariadenie?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Vysokozdvižný vozík je jedným z hlavných typov skladových manipulačných zariadení. Používa sa na prepravu a ďalšiu prácu s materiálom. Táto špecifická doprava sa využíva takmer vo všetkých oblastiach priemyselnej a ekonomickej činnosti, kde sa spracováva a skladuje akýkoľvek tovar či iné ťažšie bremená.

Ide o nové špecializované skladové zariadenie určené na prepravu a skladovanie rôznych nákladov  a paliet. V tomto článku sa budeme zaoberať hlavnými výhodami a oblasťami používania vysokozdvižných vozíkov, ako aj hlavnými kritériami pre výber tohto zariadenia.

Charakteristika vlastností a metód používania vysokozdvižných vozíkov

Hnacou silou priemyslu a výroby je univerzálny elektromotor. Moderné vysokozdvižné vozíky majú ale v tomto odvetví svoje zastúpenie tiež a bežne sa chápu ako zariadenie používané na prepravu a presun veľkých predmetov v stavebníctve a priemysle.

Hlavným dizajnovým prvkom tohto zariadenia je prítomnosť prídavného mechanického zariadenia, ktoré je v procese používania namontované na zariadenie pre potrebu zvýšenia technických možností vysokozdvižného vozíka.

Toto príslušenstvo tiež zvyšuje výkonové charakteristiky technológie vozíka a zjednodušuje ľuďom prácu s ťažkými bremenami a materiálom. Je to pevná radlica na VZV s parametrami najvyššej kvality.

Kritériá výberu vysokozdvižného vozíka

Široký výber vysokozdvižných vozíkov zmätie nielen laika, ale aj špecialistu v priemysle. Rozhodnutie o výbere konkrétneho modelu nakladača môže byť veľmi ťažké. Po prvé, musíte zistiť, ktorému výrobcovi dôverujete viac: zahraničným alebo domácim.

Odborníci tiež identifikujú dve dôležité kritériá, na ktorých závisí kvalita a účinnosť vysokozdvižného vozíka.

1. Kapacita vysokozdvižného vozíka

Existujú dva typy kapacity: nominálne (t.j. Pracovné) a maximálne. Tieto parametre sú špecifikované v technickom popise tovaru, ktorý si pred nákupom starostlivo preštudujte. V závislosti od účelu, pre ktorý potrebujete vysokozdvižný vozík, si vyberiete najvyššiu maximálnu nosnosť alebo optimálny pomer týchto dvoch veličín.

2. Typ motora

Výkon zariadenia, jeho technické možnosti a životnosť priamo závisia od typu motora. Aj tu si vyberajte podľa možností, ktorými disponujete.

Vysokozdvižný vozík s kvalitným motorom je to správne riešenie pre sklad, obchod aj priemysel či výrobu, preto si ho dobre vyberajte podľa vhodne zvolených parametrov, s ktorými sme vás trochu oboznámili. S firmou Čemat nebude výber náročný.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>