02272020štv
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články, komerčné, Levice

Tipy na spríjemnenie intímnych chvíľ

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vedeli ste, že sex má upokojujúce účinky na psychiku, zlepšuje krvný obeh a vylučuje sa pri ňom hormón spokojnosti a pocitu odmeny — dopamín? A to sme sa ešte nedostali k jeho priaznivému vplyvu na partnerský vzťah. Ak sa do vášho sexuálneho života vkradla nuda, nemusíte byť o toto všetko ochudobnení. Máme pre vás tipy, na jeho zlepšenie!

Málo sexu? Pomáha trochu romantiky

Muži sa často stretávajú s problémom poklesu záujmu o sex zo strany partnerky. Ak sa tomu chcete vyhnúť, nemyslite na ňu len večer. Počas dňa jej môžete občas poslať zamilovanú sms alebo jednoducho smajlíka. Pre ženu sú takéto drobnosti veľmi dôležité. Ak sa postaráte o trochu romantiky, môžete si byť istý, že sa jej záujem o sex zvýši.

Ak chcete do vzťahu investovať viac, a nemáme na mysli len peňazí ale aj času, môžete sa spolu napríklad vybrať na víkendový pobyt. Po príjemných chvíľach v prírode, vo wellness či pri chutnom jedle budete obaja oveľa uvoľnenejší ako počas bežných dní. Pomáha tiež samotná zmena prostredia. Partnera, s ktorým môžete túto zmenu absolvovať - nájdete na sex zoznamke.

Aby ste sa spolu nenudili

Pri dlhšom spolužití sa občas stáva, že sa sex zostane akousi rutinou. Toto však môže mať za následok zhoršenie vášho vzťahu. Pri sexe môžete tiež ľahko prepadnúť akémusi zaužívanému vzorcu. Začnete aj skončíte vždy rovnako. To má za následok pokles záujmu o spoločné intímne chvíle. Nebojte sa preto trochu experimentovať. Aby ste sa spolu nenudili, vyskúšajte nové sexuálne polohy alebo miesta. Sex môžete oživiť aj inak.

Nepáči sa vám to tak ako pred tým?

Možno vás to prekvapí, ale ak máte pocit, že sa vám sex nepáči rovnako ako na začiatku vášho vzťahu, pomôže, ak sa mu budete venovať častejšie. Výborným spôsobom, ako sa dopracovať k lepšej kvalite je mať spolu viac sexu. Vďaka tomu máte viac času na vyskúšanie nových vecí, na ktoré dobrú inšpiráciu nájdete v sex shope. Nebojte sa pri tom s partnerom komunikovať. Veď čo sa páči jednému, nemusí sa automaticky páčiť aj druhému. 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>