08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

UKF v Nitre bude hostiť šestnásť folklórnych akademických súborov

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 22. júna 2016 - Už štyridsiaty ročník Medzinárodného akademického festivalu Akademická Nitra budú môcť zažiť v prvý júlový týždeň obyvatelia mesta Nitra, ale aj ďalší návštevníci či turisti.

UKF v Nitre bude hostiť šestnásť folklórnych akademických súborov

Predstaví sa na ňom jedenásť špičkových slovenských a päť zahraničných akademických súborov, ktoré predvedú svoje umenie v priestoroch Divadla Andreja Bagara v podobe dvoch súťažných večerov a galaprogramu. Pripravený je tiež festivalový sprievod mestom Nitra, vystúpenia účastníkov na javiskách v meste a viacero vystúpení zahraničných súborov v obciach v okolí Nitry.

Festival, ktorý je súťažnou prehliadkou tvorby domácich a zahraničných súborov pôsobiacich pri vysokých školách či univerzitách, sa uskutoční v dňoch 4. až 10. júla 2016.

Andrej Budai photo

Súčasťou festivalu bude aj vedecká konferencia s názvom Ľudový tanec a ľudová hudba vo výskume, teórii a scénickej praxi.

Kompletný program a ďalšie informácie sú k dispozícii na: WEB: www.akademickanitra.ukf.sk/2016/program.htm
FACEBOOK: www.facebook.com/akademickanitra2016
EVENT: www.facebook.com/akademickanitra2016/events

Srdečne vás pozývame, zažiť spoločne s nami neopakovateľnú atmosféru plnú radosti z tanca, úsmevov a krásnych krojov.

Kliknutím na tento plagát ho otvoríte vo vyššom rozlíšení:

UKF v Nitre bude hostiť šestnásť folklórnych akademických súborov

zdroj: UKF Nitra

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-skStaňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: