06042023ned
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Lístky na Akademickú Nitru už v predaji

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 29. júna 2016 - Budúci týždeň bude v Nitre patriť folklóru – Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre vás srdečne pozýva na už štyridsiaty ročník medzinárodného folklórneho súboru akademických súborov Akademická Nitra.

Lístky na Akademickú Nitru už v predaji

Vystúpenia jedenástich slovenských a piatich zahraničných súborov, ktoré všetky pôsobia pri vysokých školách alebo univerzitách, si budú môcť milovníci folklóru pozrieť a vypočuť v nitrianskych uliciach, v Divadle Andreja Bagara a v obciach v okolí Nitry.

Keďže festival je súťažnou prehliadkou, súbory si zmerajú sily počas dvoch večerov - 5. a 6. júla 2016 o 18:00 v Divadle A. Bagara v Nitre, a na galaprograme 7. júla 2016 bude vyhlásený víťazný folklórny súbor, ktorý vzíde z rozhodnutia medzinárodnej odbornej poroty.

Andrej Budai photo

Lístky na tieto folklórne večery si už môžete zakúpiť v cene 5 a 7 € v priestoroch Nitrianskeho informačného systému (NISYS) na pešej zóne v Nitre.

Srdečne vás pozývame zažiť spoločne s nami neopakovateľnú atmosféru plnú radosti z tanca, úsmevov a krásnych krojov.

Program súťažných večerov a galaprogramu:

Utorok 05. 07. 2016
18:00 – 21:00
„Vitae discipulus“ (prvý súťažný večer festivalu AN 2016)
Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Účinkujú: FS Gymnik Bratislava, FS Technik Bratislava, FS Ekonóm Bratislava, FS Ponitran Nitra, FS Borievka Košice, FS Torysa Prešov, FS Gergana Bulharsko, FS ADMIU Azerbajdžan

Streda 06. 07. 2016
18:00 – 21:00
„Vitae discipulus“ (druhý súťažný večer festivalu AN 2016)
Divadlo Andrea Bagara v Nitre (FS Zobor Nitra, FS Mladosť Banská Bystrica, FS Poľana Zvolen , FS Stavbár Žilina, FS Hornád Košice, FS Poľana Česká republika, FS Promni Poľsko, LTD Sukhishvilebi Gruzínsko)

Štvrtok 07. 07. 2016
18:00 – 20:00
„Academia Universitas“ (reprezentačný galaprogram AN 2016) Divadlo Andreja Bagara v Nitre

Ďalšie informácie:
WEB: www.akademickanitra.ukf.sk/2016/program.htm
FACEBOOK: www.facebook.com/akademickanitra2016
EVENT: www.facebook.com/akademickanitra2016/events

zdroj: UKF Nitra

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: