08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

90s EXPLOSION - explózia deväťdesiatych rokov po prvýkrát zasiahne aj mesto Nitra

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (2 Votes)

NITRA 20. júla 2016 - Mená, ktoré nielen na Slovensku roztancovávali tanečné parkety v minulosti, ale i teraz. Interpreti, ktorí Ťa nenechajú len tak sedieť. Zaži návrat do minulosti a exploduj s nami v Mestskej športovej hale v Nitre na Klokočine 17. septembra 2016.

90s EXPLOSION - explózia deväťdesiatych rokov po prvýkrát zasiahne aj mesto Nitra

0d 20:00 nás budú zabávať hviezdy večera FUN FACTORY, TWENTY 4 SEVEN a EAST 17, sprevádzať celým večerom nabitým atraktívnymi súťažami a tanečnou zábavou budú DJ MC ERIK a GOGO, ktorí sa už teraz tešia na Vás - slovenských fanúšikov. Súčasťou celej akcie bude aj 90s video party rádia Best FM a jej moderátori. Celá akcia bude prebiehať až do 04.00 hod.

Andrej Budai photo

Vstupné/Entry:
STÁTIE: od 13,00 EUR
VIP - sedenie (sektory C1, C2): 22,00 EUR
VIP GOLD: 40,00 EUR (bohatý catering, stretnutie s umelcami, samostatný priestor v hale na sledovanie eventu, pitný
režim)
Zľavy a vstupenky pre imobilných + doprovod: imobilný za plnú sumu, doprovod za 1,-€
Zľavy a vstupenky pre deti, dôchodcov, študentov, zťp: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal.sk: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22508

Viac info na Facebook stránke podujatia: https://www.facebook.com/90sExplosionNitra

Videopozdrav EAST 17:

Videopozdrav Twenty4Seven:

Videopozdrav Fun Factory:

SÚŤAŽ o 3x2 vstupenky na 90s Explosion, Nitra,17.9.2016!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre Vašu účasť v súťaži stačí ZDIEĽAŤ plagát 90s Explosion, Nitra, 17.9.2016, ktorý sme umiestnili na Facebook stránke Nitraonline.sk a ste v hre!

90s EXPLOSION - explózia deväťdesiatych rokov po prvýkrát zasiahne aj mesto Nitra

Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 3x2 vstupenky na 90s Explosion Nitra trvá do 9.9.2016 do 22:00 hod. Dňa 10.9.2016 vylosujeme 3 výhercov, ktorí získajú po dvoch vstupenkách na toto skvelé podujatie.

Mená výhercov uverejníme na FB Nitraonline.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u, alebo cez e-mail. Výhercom vstupenky zašleme poštou.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Nitraonline.sk.

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: