08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Tragédia pri Cabaj – Čápore, pri dopravnej nehode zahynuli mladí manželia s dieťaťom

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

AKTUALIZOVANÉ CABAJ - ČÁPOR 3. augusta 2016 - Pri tragickej dopravnej nehode v nitrianskom okrese vyhasli tri ľudské životy. V utorok 26.7.2016 asi o 18.40 hod. sa stala na ceste druhej triedy v smere od obce Cabaj- Čápor na Šaľu tragédia.

Tragédia pri Cabaj – Čápore, pri dopravnej nehode zahynuli mladí manželia s dieťaťom

32 ročný vodič Fordu Focus sa pravdepodobne plne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke a prešiel do protismeru, kde sa zrazil s nákladným vozidlom zn. MAN. 48 ročný vodič nákladného auta už nedokázal zrážke zabrániť. Následkom zrážky skončili obidve vozidlá mimo cestu vľavo (z pohľadu vodiča nákladného auta).

Tragédia pri Cabaj – Čápore, pri dopravnej nehode zahynuli mladí manželia s dieťaťom

Pri dopravnej nehode zahynul vodič osobného vozidla, jeho 32 ročná manželka sediaca vzadu vpravo a ich len dvojročný syn sediaci v detskej sedačke vzadu vľavo za vodičom. Podľa informácii sa jedná o Martina († 32), Zuzanu († 32) a ich malého synčeka Lea († 2) zo Šale.

Alkohol v dychu vodiča nákladného vozidla policajti nezistili. U nebohého vodiča osobného auta bude prípadná prítomnosť alkoholu zisťovaná pri pitve. Vyšetrovateľ PZ okolnosti tohto nešťastia vyšetruje ako prečin usmrtenia.

AKTUALIZOVANÉ:

Hľadáme svedkov nehody

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície v Nitre žiada verejnosť o pomoc pri objasňovaní okolností dopravnej nehody, ku ktorej došlo 26.júna 2016 na ceste pri obci Cabaj Čápor.

Svedkovia tejto tragédie sa môžu prihlásiť na t.č. 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

zdroj a fotografie: KR PZ Nitra
Andrej Budai photo

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: