08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Havária rodiny z Bardejova na R1 pri Nitre sa skončila tragicky

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Havária rodiny z Bardejova na R1 pri Nitre sa skončila tragicky

NITRA 15. augusta 2016 - K tragickej dopravnej nehode došlo v pondelok 15.8.2016 o 13.15 hod. na diaľnici R1 v smere z Nitry na Bratislavu.

Vodič osobného motorového vozidla Škoda Fábia z doposiaľ nezistených príčin narazil do stredových zvodidiel, odkiaľ bolo vozidlo odhodené do priekopy. Dôsledkom nárazu z auta vypadla 14 ročná spolujazdkyňa, sediaca na zadnom sedadle, ktorá na následky zranení na mieste zomrela.

Andrej Budai photo

Otec, ktorý bol vodič a  matka dievčaťa sa zranili ľahko. U vodiča bola vykonaná dychová skúška na alkohol s negatívnym výsledkom. Presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

zdroj: KR PZ Nitra

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: