08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Na poštu v Nitre doručili podozrivú zásielku, adresát v nej našiel kovovú rúrku s drôtikmi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Na poštu v Nitre doručili podozrivú zásielku, adresát v nej našiel kovovú rúrku s drôtikmi

NITRA 29. júna 2016 - V stredu 29.7.2016 asi o 10.35 hod. prijali nitrianski policajti oznámenie, že v pobočke pošty na Sládkovičovej ulici v Nitre došlo k prevzatiu podozrivej poštovej zásielky.

Adresát si zásielku na pošte otvoril a našiel v nej zabalenú kovovú rúrku s drôtikmi. V obave o svoj život a ľudí okolo, privolal policajtov. Na miesto bol vyslaný pyrotechnik, aj služobný pes na vyhľadávanie výbušnín. Ten však zásielku neoznačil ako výbušnú.

Pyrotechnik balíček na mieste prevzal a zneškodnil. Budova pošty bola na potrebný čas evakuovaná. Vyšetrovateľka PZ prijala v tejto súvislosti trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu všeobecného ohrozenia.

zdroj: KR PZ Nitra
Andrej Budai photo

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: