09262022pon
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Na rýchlostnej ceste R1A pri Nitre počas víkendu úplná uzávierka

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Na rýchlostnej ceste R1A pri Nitre počas víkendu úplná uzávierka

NITRA 25. augusta 2016 - Nitrianska polícia upozorňuje motoristickú verejnosť na plánované dopravné obmedzenie na rýchlostnej ceste R1A počas nadchádzajúceho predĺženého víkendu.

V termíne od 18.00 hod. dňa 26.08.2016 (piatok) do 24.00 hod. dňa 29.08.2016 (pondelok) je naplánovaná úplná uzávierky rýchlostnej cesty R1A v km cca. 3,000 – 5,000 z dôvodu pokládky prefabrikovaných betónových nosníkov na mostný objekt ponad rýchlostnú cestu R1A. Predmetné obmedzenie a obchádzková trasa bude vyznačená prenosným dopravným značením. Obchádzková trasa bude vedená po ceste I/64 / Drážovce – okružná križovatka pod Zoborom, II/513 / smer Hlohovec/ a po miestnych komunikáciách.

Andrej Budai photo

Vzhľadom na rozsah obmedzenia, ktoré v podstatnej miere dotkne všetkých účastníkov cestnej premávky, uzávierka bude realizovaná v dňoch pracovného voľna, kedy sa predpokladá nižšia intenzita dopravy ako v bežný pracovný deň. Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre týmto upozorňuje motoristickú verejnosť na nutnosť sledovania dopravného značenia počas výkonu prác.

zdroj: KR PZ Nitra

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: