08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Akcia "Chucky" v Nitre odhalila dílerov marihuany

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 23. júla 2014 - Kriminalisti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre v súčinnosti s Národnou kriminálnou agentúrou a s pracovníkmi kriminálneho úradu finančnej správy zadržali dílerov marihuany, ktorí pôsobili v Nitrianskom kraji.

Akcia "Chucky" v Nitre odhalila dílerov marihuany

Dňa 20.7.2014 bola vykonaná realizácia akcie pod krycím názvom „Chucky“, pri ktorej  došlo k zadržaniu štyroch osôb Tuan L., Van Ch. vietnamskej národnosti, Dávida N. a Milan L. slovenskej národnosti.  K zadržaniu dvoch osôb došlo v meste Nitra na autobusovej stanici, kde bola vykonaná prehliadka osobného motorového vozidla. Boli vykonané tri domové prehliadky v meste Nitra a v obci Báb, pri ktorých boli zadržané ďalšie dve osoby.

Pridajte sa k fanúšikom Facebook stránky portálu Nitraonline.sk

Akcia "Chucky" v Nitre odhalila dílerov marihuany

Následne dňa 22.07.2014 bola vykonaná domová prehliadka v meste Rajec v okrese Žilina. Vykonanými prehliadkami bolo zaistených 1003,08 g  marihuany čo podľa predbežného znaleckého posudku znamená  minimálne 3940 jednorázových dávok drogy. Podozriví sa dlhodobo zaoberali distribúciou  marihuany. Na ukrývanie drog, využívali rodinné domy v mestách Nitra, Rajec a v obci Báb.

Vyšetrovateľ krajského riaditeľstva v Nitre obvinil všetkých štyroch zadržaných z drogovej trestnej činnosti, za čo im hrozí trest odňatia slobody od 10 do 15 rokov. Zároveň spracoval návrh na ich väzobné stíhanie, o ktorom rozhodne príslušný sudca.

Akcia "Chucky" v Nitre odhalila dílerov marihuany
 
Akcia "Chucky" v Nitre odhalila dílerov marihuany
 
Akcia "Chucky" v Nitre odhalila dílerov marihuany

zdroj a fotografie: KR PZ Nitra

Komentárov  

0 # František Jančovič 2016-07-07 07:43
Dobrý deň, no pomaly sa blíži dva roky, čo menovaní boli zadržaní. Po viacerých súdnych konaniach sú tresty ešte len neoficiálne, lebo napríklad jeden z ožalovaných, Tuan L A za peniaze aj vietnamskej mafie robia z vinného takmer nevinného, čo im dúfam nevyjde, lebo osobne poznám tento zločinecký spolok. Zatiaľ tresty, síce neprávoplatné sú: vietnamci pio 8 rokov, syn vietnamca Tuana L A 5 rokov, a druhý syn polovietnamec z Bábu 5 rokov. Ide už o druhé kolo súdov, od okresného po najvyšší súd. Aj hlupákovi je jasné, že sú všetci vinní, vietnamská mafia sa snaží podplácať hocikoho, len aby sa hlavne Tuan L A dostal von. Dokonca sa propravoval jeho útek, ani to zatiaľ nevyšlo. Lebo ani na pár dní sa ho nepodarilo dostať do súdu von,takže do Vietnamu sa takto nedostal, odtiaľ sa nikto do Európy nevydáva. polícia si svoju prácu vykonala, súdy sa snažia, právnici v Nitre, za peniaze sa snažia tiež. právnici samozrejme stoja na strane , radšej ani nemenujem. Najvyšší súd je na ťahu!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: