05292020pia
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články, komerčné, Levice

To najlepšie pre váš úspešný záver štúdia

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Dôležitým krokom pri ukončovaní štúdia je vypracovanie záverečnej práce. V nej preukážete, ako ste danej problematike dokonale porozumeli, a čo ste sa na škole naučili. Podať ale plnohodnotný výkon nie je vždy jednoduché, preto sa musíte vybaviť potrebnou dávkou energie a možnosťami, ktoré vám pomôžu mnohé situácie zjednodušiť.

Vypracovanie rigoróznej práce

Úspešné vypracovanie rigoróznej práce je jedným z krokov pred konečným zavŕšením štúdia na tzv. malý doktorát. Ten je možné získať po ukončení vysokej školy. Toto štúdium trvá spravidla jeden rok. Na záver štúdia získate tituly ako JUDr., PharmDr., RNDr. a podobne. Získaný titul sa uvádza vždy pred menom.

Pred ukončením štúdia na získanie malého doktorátu je potrebné absolvovať rigoróznu skúšku, ktorej súčasťou je obhajoba rigoróznej práce. Vypracovanie rigoróznej práce má preukázať vašu schopnosť využiť získané vedomosti v praxi.

Pri jej písaní by ste sa mali naučiť samostatne analyzovať problémy z vašej oblasti štúdia a nachádzať na ne riešenie. Jednou z podmienok vypracovania práce je, aby bola vaším originálnym dielom. Nestačí len spracovať prečítanú literatúru. Okrem teórie musí rigorózna práca obsahovať aj praktickú časť.

Urobte si pohodlie a začnite písať

Zohľadniť vedomosti a praktické skúsenosti nie je vždy jednoduché a neuľahčuje vám to ani možnosť vypracovania takejto práce.

Pri dlhom sedení za písacím stolom a počítačom môžu vznikať problémy s chrbtom a dolnými končatinami. Aby ste im predišli, zaobstarajte si vhodnú stoličku.

Zdravotné stoličky vám poskytnú potrebný komfort sedenia, pretože majú ergonomický tvar. Pri kúpe si môžete vybrať podľa výšky, váhy a typu vašej postavy. Voliť môžete tiež podľa dizajnu.

Aby vám nová zdravotná stolička dokonale vyhovovala, k dispozícii sú modely pre štíhle aj robustnejšie postavy. Keďže sa stavba ženskej a mužskej postavy od seba líši, vyberať môžete tiež podľa pohlavia. Pre maximálny komfort sedenia a využitie ergonomických funkcií si môžete k stoličke prikúpiť aj rôzne doplnky. Len tak sa dopracujete k požadovanému výsledku a práci, ktorá má aj skutočnú hodnotu!

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>