05292020pia
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

PR články, komerčné, Levice

3 dôvody, prečo ho najskôr spoznať

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Aj napriek pokroku a zmenám v spoločnosti, sú ženy stále presvedčené, že práve muž by mal vo vzťahu prevziať iniciatívu. Jeho povolaním je dobyť, čo znamená, že naopak nežnejšie pohlavia musia zaujať pozíciu „obete“ a pokorne čakať, až sa na obzore objaví ďalší poľovník  a bude sa vám venovať. Možno to bolo v minulom storočí normálne, ale v modernom svete je všetko iné a aj žena má právo urobiť prvý krok. Ako ale pri tejto snahe neurobiť chybu a pochopiť, že je čas konať?
Stačí myslieť na tri dôležité veci.

Dôležitý je obojstranný záujem

Stáva sa, že sa nejaký muž zapáči, vymieňate si s ním úsmevy a hravé pohľady, možno ste si  dokonca vymieňali aj niekoľko fráz, ale ďalej to takto nejde. Stále koketuje a dáva vám známky pozornosti, ale vy už chcete viac. V tejto situácii môžete prevziať iniciatívu a objasniť svojmu fanúšikovi, že ste pripravená postupovať vo vzťahu a nevadí vám prejsť na ďalšiu úroveň. Dnes je nebyť single predsa veľmi dôležité.

Zabudnite na predsudky

Krása ľudí spočíva v tom, že všetci sme iní. A aj žena môže mať svoje nároky a požiadavky.  Ak ste silná a pasívne postavenie obete vám moc nehovorí, potom vstúpte na palubu, a ak sa na obzore objaví atraktívny „predmet“, bojujte oň. Flirtujte, naznačujte náklonnosť, ale rozhodujúci krok nakoniec nechajte na ňom. Nechajte ho cítiť to hlavné a myslieť si, že to bol on, kto si vás vybral, a nie naopak.

Hľadajte spoločné témy

Možno sa stretnete s veľmi skromným mužom, ktorý sa na základe svojej plachej povahy nikdy neodváži pozvať vás na rande. Ak však nie ste zvyknutí strácať čas v očakávaniach a čakať na vhodnejšiu chvíľu, pozvite ho na šálku kávy a potom sa vydajte na prechádzku so psíkom. Spojiť vás môže všeličo, aj obyčajná téma výberu kvalitných granúl pre šteniatka. Nikdy neviete. Dôležité je, že vás táto akcia k ničomu nezaväzuje.

Nežite predsudkami minulého storočia, pozerajte sa na život očami moderného človeka. Buďte milenkou svojho osudu a nenechajte okolnosti rozhodovať o všetkom za vás. Ak máte niekoho radi  - urobte krok smerom vpred. Možno je to na vašom odhodlaní, že šťastie vás oboch bude závisieť len od vás.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>