08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Správy a aktuality zo spoločnosti z Prešova a okolia

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 1. mája 2016 - Je z Nitry, má 25 rokov, je krásna a študuje aplikovanú informatiku na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. S jej krásou a mierami 85-65-85, s hmotnosťou 51kg a výškou 173cm sa uchádza o priazeň verejnosti v súťaže krásy Fotomodelka Europy - Slovakia 2016, v rámci ktorej sa dostala medzi finalistky. Meno tejto krásky je Simona Kmeťová, ktorej účasťou v tejto súťaži krásy je jasné, že bude patriť medzi favoritky.

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

Kráska z Nitry sa do finálovej 16-tky dostala na základe semifinálového výberového konania, ktoré sa uskutočnilo počas apríla 2016 v Lenox bare v Nitre. V rámci semifinálového fotografovania sa fotil portrét a postava v plavkách zn. LISCA a lodičkách MT SHOES. Makeup a vizáž zabezpečili Eva Putyerova MARY KAY a Markéta Mezeiová SWARZKOPF, generálnym sponzorom súťaže je The Grill. Porota súťaže pozostávala z Mgr. Ivany Matuškovej, riaditeľky súťaže, JUDr. Juraja Horvatha - majiteľa portálu Long Hair Prestige a exkluzívny fotograf súťaže Mgr. Martin Cintula, PhD. Semifinálové fotenie, ktoré zabezpečil exkluzívny fotograf súťaže Martin Cintula creative photo, sa uskutočnilo takisto počas apríla 2016 v Lenox bare v Nitre. Porota sa napokon zhodla na 16 finalistkách a 4 náhradníčkach súťaže.

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

Všetky finalistky súťaže teraz čaká príprava na samotný finálový galavečer, ktorý sa uskutoční v októbri 2016 v Divadle Andreja Bagara v Nitre, v septembri ich čaká aj sústredenie v hoteli Zlatý Kľúčik a budú sa fotiť s luxusnými vozidlami od Hering Team. Simonu Kmeťovú ako aj ďalšie finalistky môžete už od dnešného dňa 1.5.2016 podporovať zasielaním SMS hlasov. Viac o zasielaní SMS hlasov na konci rozhovoru.

So Simonou, ktorá svoje vysokoškolské štúdium končí už o mesiac, sme sa porozprávali a vyspovedali sme ju najmä ohľadom jej účasti v tejto súťaži.

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

Prečo si sa prihlásila do súťaže Fotomodelka Európy Slovakia 2016? Čo ťa k tomu motivovalo?

Mám rada výzvy a túto súťaž beriem ako veľkú výzvu a príležitosť zviditeľniť sa a získať nové skúsenosti v oblasti modelingu a fotomodelingu. Som šťastná, že som postúpila do finále, a že môžem byť súčasťou tejto súťaže.

 

Prehováral ťa niekto, aby si sa do súťaže prihlásila?

Keďže som súťaživý typ človeka a prijmem takmer každú príležitosť, ktorá príde prehovárať ma nemusel nikto. Prihlásila som sa sama.

 

Čo je podľa teba dôvodom, že si sa stala finalistkou súťaže?

Myslím, že dôvodom je fotogenickosť, charizma a prirodzenosť.

 

Máš nejaké predchádzajúce skúsenosti so súťažami krásy?

Áno, mám niekoľko skúseností, zúčastnila som sa na súťažiach ako napríklad Dievča leta, Miss leta, Queen of Golf.

 

Lákal ťa vždy oblasť modelingu/fotomodelingu? Chcela by si sa tejto oblasti venovať aj naďalej, resp. v tejto oblasti máte nejaké ďalšie/vyššie ciele?

Oblasť modelingu/fotomodelingu ma vždy lákala a už v detstve som snívala o tom, že sa raz stanem modelkou, alebo sa prihlásim do nejakej súťaže krásy. V tejto oblasti by som sa chcela aj naďalej venovať, dovtedy, pokiaľ sa bude dať.

 

Popri tejto súťaži aj pracuješ/študuješ? Ako to všetko stíhaš?

Študujem v poslednom ročníku na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre aplikovanú informatiku. Myslím si, že ak človek niečo naozaj chce, čas si na to vždy nájde. V tomto prípade to platí tiež. Je to všetko len o prioritách a vedieť si správne zadeliť čas pre svoje aktivity.

 

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

Ako by si charakterizovala samú seba?

Veľmi hyperaktívna, priateľská, spoločenská, úprimná, ambiciózna, cieľavedomá, trošku bláznivá a výbušná :-D

 

Skús popísať, aká farba reflektuje tvoju osobnosť a prečo?

Najviac ma vystihuje ružová a žltá farba. Ružová, pretože predstavuje mier, dobro a lásku, a vystihuje ľudí, ktorí na sebe tvrdú pracujú, a ktorí vo svojom živote hľadajú šťastie a robia všetko preto, aby ho získali. Žltá, pretože reprezentuje ľudí, ktorí majú silnú vôľu a tvrdohlavým prístupom sa snažia dosiahnuť svoj cieľ. Sú otvorení, majú správny názor na život a vyžarujú pozitívnu energiu. Reprezentuje ľudí, ktorí majú presne stanovené ciele a nie sú závislí od druhých ľudí.

 

Aké sú podľa teba tvoje pozitívne ale aj negatívne vlastnosti?

Medzi moje pozitívne vlastnosti určite patrí ambicióznosť, cieľavedomosť a vytrvalosť, vďaka ktorým sa nikdy nevzdávam a vždy si idem za svojimi snami a cieľmi aj napriek všetkým prekážkam, ktoré mi stoja v ceste, snažím sa pozitívne myslieť. Samozrejme mám aj niekoľko zlých vlastností, medzi ktoré patrí nerozhodnosť, ktorá mi niekedy trochu komplikuje život.

 

Čo je podľa teba podstata bytia ženy v súčasnosti?

Byť šťastná, úspešná a žiť naplno. A to je podstata bytia nielen ženy, ale aj každého človeka v súčasnosti.

 

Celý život sa učíme, čo najdôležitejšie si sa doteraz naučila ty?

Naučila som sa, vážiť si každú jednu maličkosť, byť samostatná, spoliehať sa sama na seba, veriť si a nikdy sa nevzdávať.

 

Čomu sa aktuálne v živote venuješ aktívne/pasívne a čo je to, čo ťa v živote napĺňa? Aké sú tvoje hobby?

Aktívne sa venujem akrobacii na kruhu (Aerial Hoop) a na šáloch (Aerial Silks/Sling), tancu – hip-hop a zumbe, ktorej sa venujem už niekoľko rokov. Okrem športových aktivít som sa začala venovať aj hre na klavíri, ktorá ma dokáže najviac upokojiť, keď som nervózna. Pasívne sa venujem korčuľovaniu, plávaniu a posilňovaniu. Popritom sa venujem fotomodelingu a hostesingu na rôznych akciách. Všetko, čo robím ma napĺňa a robí šťastnou.

Andrej Budai photo

Aké si znamenie? Sedí na teba všetko, čo sa o tomto znamení píše?

Váhy. Myslím si, že sedí na mňa takmer všetko – nerozhodnosť, zmysel pre krásu, harmóniu a spravodlivosť, ...

 

Čo je tvojim doterajším najväčším úspechom a aké máš životné ciele/ambície?

Za môj doteraz najväčší úspech považujem úspešne ukončenie 1. stupňa vysokoškolského štúdia. A za môj veľký úspech tiež považujem postup do finále v súťazi Fotomodelka Európy Slovakia 2016.

 

Aké sú tvoje ambície v tejto súťaži?

Získať nové skúsenosti, spoznať nových ľudí a zviditeľniť sa. Samozrejme, potešilo by ma aj umiestnenie na niektorom z prvých troch miest, ako každú z nás. Ale úspechom je pre mňa to, že som sa dostala do finále :)

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

Ktorá z finalistiek súťaže by podľa teba mala vyhrať a prečo?

Nemám konkrétnu favoritku. Každá jedna z finalistiek je niečím výnimočná a zaujímavá.

 

Aká je tvoja najkrajšia spomienka z obdobia tvojho detstva?

Pekných spomienok z detstva mám veľmi veľa, rada spomínam na svoje detstvo. Avšak najkrajšie spomienky mám hlavne na výlety s rodinou, odkiaľ som si vždy priniesla mnoho nových zážitkov.

 

V rámci príprav v súťaži ste už teraz absolvovali viacero aktivít. Ktoré z nich ti najviac sedia a ktoré nie, príp. ktoré z nich ti najviac niečo dali alebo Ťa zaujali a ktoré najmenej?

Zatiaľ sme sa zúčastnili fotenia portrétov a plaviek, ktoré sa mi veľmi páčilo a beriem to ako ďalšiu skúsenosť. Bola tam skvelá atmosféra a skvelí ľudia.

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

Ako vyzerá taký tvoj bežný týždeň v rámci toho, aby si sa udržiavala vždy fit a krásna? Praktizuješ aktívne nejaké špeciálne cvičenia, príp. sa nejako špeciálne snažíš stravovať?

Snažím sa zdravo a pravidelne stravovať. Nedržím sa však pravidla: jesť 5 krát za deň v malom množstve. Najem sa keď som hladná a zbytočne sa neprejedám. Pre mňa sú najdôležitejšie raňajky, bez ktorých by som deň ani nezačala. Čo sa týka môjho jedálnička, úplne som z neho vylúčila niektoré jedlá, ktoré som predtým bežne jedla a niektoré som obmedzila na minimum. Ale občas zhreším a dám si aj niečo nezdravé, hlavne sladké :-D Okrem zdravého stravovania, sa aktívne venujem rôznym druhom športu, ako napríklad zumba, joga, korčuľovanie, akrobacia, tanec a občas zájdem aj do fitka. A samozrejme niekedy zavítam aj do wellnesu, kde si oddýchnem a zregenerujem celé telo, je to pre mňa najlepší relax.

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016

Chcela by si niečo odkázať dievčatám, ktoré by takisto radi okúsili fotomodeling, príp. účasť v takýchto súťažiach krásy? Na čo by sa mali sústreďovať, čomu vystríhať a pod...?

Určite by to mali vyskúšať. Mali by byť hlavne prirodzené, sebavedomé a charizmatické. A nezabúdať na úsmev :)

 

Chcela by si niečo odkázať tvojim fanúšikom?

Svojim fanúšikom ďakujem za každý jeden hlas, ktorým ma môžu podporiť.

 

Simonu môžete podporiť zaslaním svojho hlasu v SMS hlasovaní a tým jej pomôcť vyhrať špeciálnu cenu!

SMS hlasovanie prebieha od 1.5.2016 do 5.10.2016.

Stačí poslať SMS na číslo 6668 v tvare F a pridať súťažiace číslo Vašej favoritky bez medzery, napríklad F1. Pre Simonu, ktorá má súťažné číslo 7, platí, že ju podporíte zaslaním SMS v tvare F7.

Hlasovať je možné aj za náhradníčky! SMS má byť v tomto prípade takisto na číslo 6668, ale v tvare N a pridať číslo náhradníčky, napríklad N1.

Cena SMS je 1 EUR. Pri správnom odoslaní SMS obdržíte odpovednú SMS: "Ďakujeme za Váš hlas!"
Vyhodnotenie SMS hlasovania bude vyhlásené na finále Fotomodelka Europy - Slovakia 2016.

Simona Kmeťová z Nitry finalistkou súťaže krásy Fotomodelka Európy 2016
zdroj: www.nitraonline.sk, fotografie: archív Simony Kmeťovej, Martin Cintula creative photo, Fotomodelka Európy 2016

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: