08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre má nový Pavilón hudby

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 12. mája 2016 - Vo štvrtok 26. mája na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre slávnostne otvoria nový Pavilón hudby, ktorý je v slovenskom univerzitnom prostredí unikátny svojím charakterom, architektonickým riešením a funkčným využitím.

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre má nový Pavilón hudby

V budove sa nachádzajú priestory na výučbu študijných programov Katedry hudby Pedagogickej fakulty UKF v Nitre, ako aj pre odborné disciplíny vo viacerých pedagogických, umelecko-výchovných a humanitných odboroch akreditovaných na univerzite. Objekt disponuje multifunkčnou miestnosťou určenou na didaktické, koncertné, divadelné a prednáškové aktivity, ďalej priestrannou baletnou sálou, zvukovým laboratóriom a súborom učební na výučbu teoretických predmetov.

Andrej Budai photo

Objekt vybudovali v rokoch 2014 a 2015 na základe celouniverzitného projektu s názvom „Rozvojom infraštruktúry k zlepšeniu podmienok vzdelávacieho procesu na UKF v Nitre“. Stal sa prioritnou investičnou rozvojovou aktivitou UKF v Nitre. S výstavbou sa začalo v júli 2014, stavba bola ukončená 30.9.2015 a skolaudovaná 15.12.2015. Bola financovaná zo Štrukturálnych fondov Európskej únie, ako aj zo zdrojov univerzity. Celkové náklady na realizáciu stavby v roku 2015 predstavovali sumu 2 300 512,48  €, z toho 1 771 451,76 EUR bolo preinvestovaných zo štrukturálnych fondov. Okrem financovania výstavby bol zabezpečený aj nákup nábytku. Celkovo sa do zakúpenia nábytku do novej stavby investovalo 82 000 €, z toho 48 888,71 € bolo hradených z vyššie uvedeného projektu ŠF.

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre získava v tejto novej modernej budove reprezentatívne priestory vhodné nielen pre pedagogické účely, ale aj pre rozsiahlu umeleckú činnosť Katedry hudby a ďalších katedier univerzity (napr. kulturológie, predškolskej a elementárnej pedagogiky, masmediálnej komunikácie...). Pätnásť nových učební, ktoré sa v nej nachádzajú, bude využívať približne 1 000 študentov UKF v Nitre.

Pavilón vybavený špičkovým ozvučením a štúdiovou prezentačnou technikou prispeje k zvýšeniu kvality vysokoškolského vzdelávania.

Srdečne Vás pozývame na slávnostné otvorenie novovybudovaných priestorov Pavilónu hudby, ktoré sa uskutoční dňa 26. mája o 10:00 na Dražovskej 4 v Nitre.

zdroj a fotografia: UKF Nitra

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: