08092022uto
Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 9. júna 2016 - Sobota 4. jún 2016 patril mimoriadne fyzicky a psychicky zdatným jedincom, v areáli nitrianskeho Agrokomplexu sa totiž konal Spartan Race Nitra 2016!

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Na štartovú čiaru sa opäť postavili najmä mladí ľuďia, ktorí boli odhodlaní, zdolať všetky fyzicky náročné prekážky.

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Aj na tomto ročníku behu platilo, že súťažiť mohli jednotlivci vo veku od 15 do 99 rokov, ale aj skupiny. Sila skupiny spočívala v tom, že si každý zo skupiny mohol pri prekonávaní prekážok pomáhať navzájom a zároveň družstvo jednotlivcovi, pričom ak bol súťažiaci sám, musel sa spoľahnúť jedine na vlastné sily a odhodlanie.

Andrej Budai photo
Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Pretekalo sa na čas, pričom v rámci skupiny sa zaznamenávali časy všetkých členov skupín a časy štyroch najlepších z družstva sa počítali do celkového hodnotenia družstiev. Pre prihlásenie sa ako družstvo však bolo potrebné, aby malo družstvo minimálne štyroch členov a mohli byť zmiešané (muži a ženy).

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Súťažiaci sa takisto ako minulý rok mohli tešiť na množstvo fyzicky mimoriadne náročných prekážok. Nechýbalo plazenie sa blatom popod ostnatý drôt, skákanie cez oheň, hod oštepom a mnohom mnoho iných.

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Dĺžka prekážkovej trate bola 5km a viac s minimálne 15 prekážkami, ktoré mohli pretekári zdolať v priemernom čase 40 minút až 2 hodiny, všetko záviselo od kondície pretekára.

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Vo väčšine úsekov pretekov bola rozmiestnená pomoc vo forme dobrovoľníkov. V cieli obdržal každý z pretekárov medailu, Spartan Race tričko a jedno pivo.

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Z Nitrianskeho Spartan Race 2016 sme pripravili veľmi zaujímavú fotoreportáž v podaní Martin Cintula Creative Photography, všetky jeho fotografie si môžete pozrieť tu:
https://www.facebook.com/MartinCintulaPhoto/photos/?tab=album&album_id=1027724323942295&__mref=message_bubble

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách

Výsledky nájdete tu: https://spartanrace.sk/race-details/?event_id=1419/agrokomplex-nitra-sprint-slovakia§ion=results&lang=sk

Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách
Spartan Race Nitra 2016 vo fotografiách
fotografie: Martin Cintula Creative photography

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program: